صفحه اصلی خبرنامه قوانین و مقررات اطلاعات گردشگری لینک های مفید درباره ما تماس با ما ورود کاربران ثبت نام کاربران

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات عمومی:

1- عملیات خرید بلیط در وب‌ سایت صدور بلیط طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت داشته و کاربران محترم آن موظف به عدم درج هر‌ گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور می باشند.
2- خدمات و محتوای عرضه شده جهت استفاده‌ در این وب ‌سایت تولید می‌شوند . هرگونه سوءاستفاده از اطلاعات ، متن‌ها ، عکس‌ها ، نقشه‌ها ، طرح‌ها ، لوگو و ... از این وب ‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ سوءاستفاده از مطالب این وب‌ سایت را ندارد . ذکر مطالب این وب ‌سایت در اینترنت ، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی ، با کسب اجازه کتبی از مسئولان وب ‌سایت .
3- اطلاعات شخصی کاربران در این سایت کاملاً محرمانه است . ما تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کنیم . لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران ، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هرگونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد . ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هرگونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت اطلاع دهد .

4-کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت ‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌ سایت وارد کنند . در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست ، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده کاربران خواهد بود .
5- کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌ سایت اصلاح نماید . در غیر این ‌صورت این وب‌ سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت .
6- این وب ‌سایت به فروش اینترنتی بلیط هواپیما می‌پردازد و در قبال شرایط ، کنسلی ، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت .
7- هرگونه سوءاستفاده از نام سایت اینترنتی ، مکاتبه و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح ، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع ‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود .
8- این سایت اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون ، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت . 

قوانين رزرو

كليه رزروهايي كه بطور خودكار تا انتها بصورت اينترنتي انجام شده و يا آنهايي كه در مرحلة نهايي با مجوز و تاييد نهايي مركز ، نهايي مي گردند با مسئوليت اين مركز تعيين جا و نهايي گرديده اند ، ليكن در مواردي نادر احتمال ، لغو رزرو تنها چند ساعت پس از انجام رزرو اينترنتي بدلايل اشتباهات هتل ، مشاهده خرابي و مشكلات در اتاق رزرو شده ، دلايل امنيتي در هتل بدليل همزماني رزرو با ورود افراد بلند پايه و يا اشتباهات كارمندان مركز و يا كارمندان رزرواسيون هتل وجود خواهد داشت ، كه در اين موارد سعي مي گردد هتل ديگري در همان زمان براي مسافر تهيه شده و يا در صورت عدم امكان ، وجه به مسافر بازگردد ، و در اين موارد مسافر حق هيچگونه اعتراضي به اين مركز را نخواهد داشت.
شرایط و ضوابط رزرو خرید چارتر:
1- پرواز چارتر در مقایسه با پرواز های سیستمی با تغییرات بیشتری همراه است . در 5 درصد مواقع ممکن است قابل استفاده نباشد. در این مواقع و در صورت خرید بلیط جایگزین، کل مبلغ بلیط جدید و مابه التفاوت قیمت آن از طرف چارتر کننده به شما برگرداننده می شود. ( ما تمام تلاش مان را می کنیم تا این ریسک را به صفر برسانیم ) 

2- بر اساس مقررات سازمان هواپیمایی کشوری، مسئولیت کنسلی، تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پرواز، بر عهده ی شرکت هواپیمایی برگزار کننده ی پرواز است و تنها در صورت لغو کامل پرواز چارتر و عدم دریافت بلیط جایگزین از طرف چارتر کننده، مبلغ بلیط به طور کامل عودت داده خواهد شد.
3- درصورت No-Show شدن مسافر (مسافری که پرواز خود را انجام ندهد) بلیط به طور کامل سوخت خواهد شد. همچنین مسافری که در محدوده 24 ساعت مانده به پرواز بليط خود را باطل نمايد نیز No-Show محسوب می شود.
4- هر نوع انصراف بلیط از طرف مسافر تا قبل از 24 ساعت مانده به پرواز هواپیما، بر طبق قوانین کنسلی هر چارتر کننده متفاوت است. پس از درخواست استرداد توسط مسافر، شرکت سامانه ارتباطات قاصدک در خواست کنسلی و استرداد هزینه را به چارتر کننده مربوطه ارسال و آن را پیگیری می نماید و تنها در صورت پذیرش این درخواست از سوی چارتر کننده، جریمه از قیمت بلیط کسر شده و بقیه ی پول، به طور آنلاین بین 24 تا 72 ساعت به حساب مسافر برمی گردد.
5- قیمت بلیط چارتر برای نوزاد تا 2 سال، متفاوت است که هنگام رزرو اینترنتی رقم آن نمایش داده می شود اما برای مسافرین بالای 2 سال همانند بزرگسال محاسبه می شود