صفحه اصلی خبرنامه قوانین و مقررات اطلاعات گردشگری لینک های مفید درباره ما تماس با ما ورود کاربران ثبت نام کاربران

خبرنامه

بیانیه جامعه هتلداران درباره مهمان‌نوازی از گردشگران چینی

جامعه هتلداران ایران به دنبال شیوع جهانی ویروس کرونا، از هتلداران درخواست کرد: مانند همیشه این بحران را مدیریت کرده و با استفاده از روشهای غیرمحسوس، به شکلی که اتباع خارجی را آزردهخاطر نکند، فرهنگ مهماننوازی ایرانی را به رخ جهانیان بکشند.

به گزارش ایسنا، شیوع نگرانکننده ویروس کرونا در پهنه گسترده جغرافیای چین و حتی خارج از آن، مانع از پذیرش گردشگران چینی در بسیاری از کشورها شده است. در این راستا ایران نیز تمهیداتی را برای محدود کردن سفر اتباع چینی اتخاذ کرده است. پیرو این تصمیم و در شرایطی که هنوز شماری از گردشگران چینی درحال گذراندن تعطیلات سال نو در ایران هستند و انتظار تحقق وعدههای مقامها و فعالان گردشگری ایران را در مدت سفر خود دارند، جامعه هتلداران ایران بیانیهای صادر کرد و از هتلداران خواست که با تاکید بر رعایت موازین بهداشتی، تمام تلاش خود را برای پذیرش گردشگران خارجی با هر ملیتی به کار گیرند.

ادامه مطلب در ایسنا

 


بیانیه جامعه هتلداران درباره مهمان‌نوازی از گردشگران چینی

 

جامعه هتلداران ایران به دنبال شیوع جهانی ویروس کرونا، از هتلداران درخواست کرد: مانند همیشه این بحران را مدیریت کرده و با استفاده از روشهای غیرمحسوس، به شکلی که اتباع خارجی را آزردهخاطر نکند، فرهنگ مهماننوازی ایرانی را به رخ جهانیان بکشند.

به گزارش ایسنا، شیوع نگرانکننده ویروس کرونا در پهنه گسترده جغرافیای چین و حتی خارج از آن، مانع از پذیرش گردشگران چینی در بسیاری از کشورها شده است. در این راستا ایران نیز تمهیداتی را برای محدود کردن سفر اتباع چینی اتخاذ کرده است. پیرو این تصمیم و در شرایطی که هنوز شماری از گردشگران چینی درحال گذراندن تعطیلات سال نو در ایران هستند و انتظار تحقق وعدههای مقامها و فعالان گردشگری ایران را در مدت سفر خود دارند، جامعه هتلداران ایران بیانیهای صادر کرد و از هتلداران خواست که با تاکید بر رعایت موازین بهداشتی، تمام تلاش خود را برای پذیرش گردشگران خارجی با هر ملیتی به کار گیرند.

ادامه مطلب در ایسنا

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

افزایش سفرهای نوروزی امسال پیش بینی می شود.

دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر گفت: پیش بینی می شود که سفرهای نوروزی مردم طی سال ۹۹ افزایش یابد.

"فریدون محمدی" عصر امروز پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه در حاشیه چهارمین جشنواره برفی دنا در جمع خبرنگاران افزود: کهگیلویه و بویراحمد یکی از مهمترین استانهایی است که میتواند یک مقصد مناسب برای گردشگران داخلی و خارجی باشد.
 
وی اظهارکرد: توسعه حمل و نقل هوایی زمینه رونق گردشگری کهگیلویه و بویراحمد را فراهم میکند.
دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اشاره به برگزاری چهارمین جشنواره ملی برفی در یاسوج، خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره، نشان دادن قابلیتها، توانمندیها و پتانسیلهای استان کهگیلویه و بویراحمد است. 
محمدی با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد میتواند یکی از مهمترین مسیرهای گردشگری کشور شود، تصریح کرد: این استان در دل جنوب کشور واجد این همه زیبایی بوده و از ظرفیت خوب گردشگری زمستانی نیز برخوردار است. اکوتوریسم این استان بی بدیل و کمتر جای کشور دیده ام که باید محصولات متفاوتی را به گردشگران ارائه دهیم
وی ادامه داد: استان کهگیلویه و بویراحمد با طبیعت منحصر به فردی و فوق العاده ای که دارد، میتواند با بهرهگیری از ظرفیت گردشگری رشد و پیشرفت کند و چیز دیگری نیاز ندارد، بنابراین باید از جاذبههای این استان برای توسعه و پیشرفت اقتصادی استفاده کرد
دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با تاکید بر اینکه این استان یکی از مهمترین استانهایی است که میتواند یک مقصد گردشگری برای گردشگران داخلی و خارجی باشد، عنوان کرد: یکی از مهمترین زیرساختهای گردشگری، زیرساخت هوایی است و توپولوژی و طبیعت استان کهگیلویه و بویراحمد به گونهای است که شاید تمهیدات خاصی را برای حمل و نقل هوایی میطلبد اما با توجه به فاصله این استان از تهران، چنین زیرساختی از نیازهای اساسی برای توسعه صنعت گردشگری است.

ادامه مطلب در ایسنا

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------